Eva Holubová Štolbová

tel. +420 733356196
e-mail: evaholubova@volny.cz

Vítám Vás na mých stránkách. Stručně o mě: 

Jsem ročník 1976. Studovala jsem Mistrovskou školu uměleckého designu v Praze, Pedag. fakultu na UK (nástavba). Pracovala jsem s dětmi na ZŠ Slezská, potom v PN Bohnice jako terapeutka, to je má práce dodnes. Vedu dřevařsko - výtvarnou dílnu na Centrální terapii v PN Bohnice. Má zaměstnání se vždy týkala výtvarné tvorby. . Mám dva syny, Huga (2006) a Josífka (2009).

Vystavovala jsem průběžně (když bylo co) v Broumovské galerii, kavárně Dobrá trafika na Vinohradech, kavárně Dobrá trafika na Újezdě, v bohnické galerii U Johanky, v Bar galerii Tlustá myš na Újezdě, ve Studiu Citadela v Klimentské ul. , ve Slavonicích na náměstí v kavárně u paní Krajčovičové, v administrativní budově PN Bohnice. Jsem zastoupena v galerii paní Dvořáčkové v Brně, Průchodní ul. 1., v galerii u paní Rabasové v Michalské ulici a galerii paní Dopitové v Uherském Hradišti, v galerii Domino na Praze 6, Wuchterlova 584/16.

Obrázky se pohybují cenově od 400 zhruba do 7 tisíc, podle velikosti.  Pokud chcete zjistit rozměry obrázků, klikněte prosím na název obrázku. Pro zvětšení přímo na obrázek. Pokud by se Vám líbil některý z prodaných obrázků, můžeme se domluvit na tom, že Vám namaluji podobný. Dopřejte mi prosím na práci dostatek času (do týdne to nejspíš nezvládnu - i když se snažím vyhovět). Rovněž se snažím vyhovět speciálnímu zadání (například obrázek Anděl s chrousty byl malován pro vědce zabývajícího se těmito brouky, Kočky pro Aničku zase pro holčičku která má černou a bílou kočku). Často si lidé objednají obrázek "na míru" - popíšou mi člověka pro nějž je určen, povahu, zájmy, znamení zvěrokruhu. Inspirují mě v takových případech hlavně básně Jana Skácela a Bohuslava Reynka.

Děkuji za pozornost a srdečně zdravím, Eva Holubová Štolbová

 

Jméno a příjmení:
e-mail:
Zpráva:
code opište čísla z obrázku
 
 
 
Copyright: MiniObr.cz | Design & code: Jaroslav Pospíšil